nová malířka
 doporučte akci
 kontaktní formulář
Leden
24
2009

HUDBA - MUSIC

Muzika začne hrát, ZPĚVAČKA zpívat a VY tancovat. Jazz, rock, blues, country, dechovka, cikánská hudba,  vážná hudba s vystoupením zpěvačky či zpěváky, ale i svižná rómská hudba, která roztancuje doslova každého! Hudební skupiny i jednotlivce? Stačí se shodnout na druhu hudby, která je vaším favoritem a pak už nás jen nechat pracovat.

O hudbu na vaší akci se postaráme od prvních tónů po závěrečný standing ovation.

Hudební skupiny,  představení,  známé i neznámé tváře.     Na velkou svatbu či dětský den či menší oslavu.01) Svatební DJ - Jarek

Jako dj působím od roku 1999. Mám za sebou již okolo 150 svateb. Svatební den je výjimečným dnem ve Vašem životě, a proto je důležité nepodcenit žádné detaily, hudební produkci na Vaší svatbě nevyjímaje. Je třeba pečlivě vybírat člověka, který Vás celý tento den bude bavit.

Ne každý DJ je schopný dobře bavit svatební hosty od těch nejstarších až po ty nejmladší. Svatba je něco jiného něž diskotéka. Dobrý DJ na svatbu se kromě jiného liší právě ve schopnosti vhodně kombinovat jednotlivé skladby a udržet tak náladu i atmosféru svatby, tak aby se bavili opravdu všichni.

"DJ" se nazývá každý, kdo má v notebooku stažené písničky z internetu, mixážní pult a proto se nevyplatí vybírat toho nejlevnějšího. Váš svatební den je jen ?jednou za život? ! Svatební repertoár můžeme předběžně domluvit a upřesnit. Totéž platí o úvodním tanci ženicha a nevěsty, případně i dalších speciálních hudebních požadavcích. Ideální je předem se osobně potkat a vše domluvit.

Některé speciální písničky můžu sehnat já, některé si můžete přinést s sebou na CD. V případě smíšených různojazyčných svateb, kdy jsou někteří svatební hosté cizinci, je dobré na to upozornit předem,a případně poslat mailem požadavky na repertoár ze strany zahraničních hostů. Ideální je zaslat např. 20 oblíbených skladeb ženicha a nevěsty, mám s tím výborné zkušenosti.

 

Výhody DJ

  • Zabere méně místa než kapela

  • Nepotřebuje dělat přestávky

  • Na svatbě může průžněji reagovat na danou atmosféru.

  • Má širší repertoár, kapela nemůže zahrát všechno.

  • Narozdíl od kapely může hrát i potichu, zdánlivě nepodstatná věc, ale jsou chvíle kdy je příjemná podkresová hudba lepší než hlasitá produkce.

  • V případě zájmu ke svojí produkci mohu vzít zpěváka, který bude reprodukovanou hudbu prokládat svým zpěvem.

  • Možnost KARAOKE na svatbě. K dispozici více jak 2 mikrofony a text na obrazovce.Párty Klokočka - firemní a další akce pro skvělou párty a naše projekty:   Partysaurus - zábava pro děti a dospělé malování na obličejdoprovodný programnarozeninová párty